Nasz zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów krajobrazu, ogrodników oraz projektantów wnętrz. Pierwsze kroki w projektowaniu i tworzeniu ogrodów stawialiśmy już na studiach. Nasze projekty realizujemy z największą starannością i dopieszczeniem najmniejszego szczegółu. Łączymy pasję ogrodniczą z artystycznym podejściem do projektowania. Działamy głównie na terenie województw kujawsko-pomorskiego i lubelskiego, jednak jesteśmy gotowi pojechać w pozostałe zakątki Polski, by móc stworzyć ogród z Twoich snów.

02

Arek

Architekt krajobrazu. Zgłębiając wiedzę w zakresie projektowania przemierzył Polskę od góry do dołu, zdobywając tytuł inżyniera w Olsztynie, magistra zaś – w Lublinie. Wielbiciel nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań. Jego analityczne podejście do projektu gwarantuje, że Państwa ogród będzie nie tylko wyjątkowy – ale przede wszystkim praktyczny.

Prywatnie pasjonat muzyki i miłośnik kina – w szczególności Jamesa Bonda.

01

Marysia

Architekt krajobrazu i projektantka wnętrz. Absolwentka architektury krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Perfekcjonistka – niedopracowany projekt nie ma przy niej racji bytu. Lubi pracę z ludźmi, zawsze słucha potrzeb klientów.  Ogrody jej projektu są więc połączeniem niepowtarzalności i dobrego stylu. Miłośniczka kryminałów. W wolnej chwili maluje oraz decoupage’uje.